3. Niedziela po Epifanii

Hasło tygodnia: Przyjdą ze wschodu i z zachodu, z północy i z południa, i zasiądą w Królestwie Bożym. (Łk  13,29)

  1. Najbliższe nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Świętą odbędzie się za tydzień – 2 lutego o godz. 10.00.
  2. Lekcje religii dla dzieci i młodzieży w Międzyszkolnym Punkcie katechetycznym odbędą się we wtorek i niedzielę o ustalonych porach. Podobnie we wtorek- o godz. 17.15 odbywają się zajęcia dla grupy konfirmacyjnej.
  3. W najbliższy wtorek – 28 stycznia – o godz. 18.15 rozpocznie się próba chóru parafialnego. Gorąco zapraszam chórzystów i chórzystki. A także zachęcam do dołączenia do chóru te osoby, które chciałyby się włączyć w taką aktywną formę działalności parafialnej! Jest na to bardzo dobry moment!
  4. W środę 29 stycznia o godz. 18 odbędzie pierwsze w tym roku spotkanie dla osób zainteresowanych luteranizmem. Tematem spotkania będzie „ Postać Dietrich Bonhoeffer”. Serdecznie zapraszam.
  5. W czwarte- 30 stycznia- w sali parafialnej odbędzie się kolejne spotkanie biblijne. Będziemy analizować 4 rozdział Listu do Rzymian apostoła Pawła. Serdecznie zapraszam na godz. 17.00!
  6. W piątki- 31 stycznia- odbędzie się o godz. 17.00 rozpocznie się Spotkanie Młodzieżowe. Zapraszam młodzież pokonfirmacyjną oraz studentów na to spotkanie.
  7. W dniach od 16-26 sierpnia w Jantarze w woj. pomorskim w ośrodku „Przystań przy lesie” odbywać się będzie obóz wypoczynkowo-rekreacyjny dla młodzieży konfirmacyjnej i konfirmacyjnej. Koszt obozu to 1250 zł (nocleg, wyżywienie, atrakcje). Liczba miejsc ograniczona. Osoby chętne mogą zapisywać swoje dzieci w kancelarii parafialnej wraz z wpisowym w wysokości 500 zł do 31 marca 2020 r. Więcej informacji u p. Grzegorza Frydy.
  8. Dysponujemy wiadomością na temat środków finansowych podchodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok podatkowy 2018. I tak na działalność diakonijną w naszej Parafii otrzymaliśmy kwotę w wysokości 13 337 zł. Z serca dziękuję wszystkim Osobom, które postanowiły w zeszłym roku przeznaczyć 1% swojego podatku na wsparcie naszej służby diakonijnej! Jak co roku, dołożymy wszelkich starań, by uczynić z tej hojnej darowizny jak najlepszy użytek – jak zawsze z myślą o osobach najbardziej potrzebujących.
  9. Wspólne posiedzenie Komitetu Parafialnego oraz Rady Parafialnej odbędzie się 6 lutego- czwartek- o godz. 17.30. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich członków Komitety Parafialnego i Rady Parafialnej.