W każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 16:30 zapraszamy na spotkania Koła Pań. W ramach tych spotkań przy kawie, herbacie oraz zawsze wyśmienitych smakołykach gościmy prelegentów, którzy referują interesujące zagadnienia z wielu ciekawych dziedzin naszego życia. Jest to też czas wspólnej modlitwy, rozmów, dyskusji i uzgadniania planów naszej zespołowej pracy na rzecz Parafii.
Jednym z widocznych działań są niedzielne dyżury w kawiarence parafialnej. Zapraszamy wszystkie chętne osoby (Panie i Panów), niezależnie od wieku, do wspólnego dyżurowania (wystarczy raz na dwa miesiące), byśmy po nabożeństwie mogli cieszyć się swoim towarzystwem.
Nasze Koło organizuje również kiermasze: odzieżowe, książkowe oraz przetworów w czasie Święta Żniw, a także loterie fantowe. Od kilkunastu lat przygotowujemy razem z parafialną Diakonią paczki świąteczne dla naszych Seniorów.
Staramy się raz na jakiś czas wraz z Seniorami wyjeżdżać na wspólne wycieczki. W 2014 roku pojechałyśmy do siedziby i muzeum Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze, po zwiedzeniu którego zorganizowałyśmy grilla na świeżym powietrzu .

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do współpracy!
Anna Rybińska
Łucja Cholewik