W dniu 26 stycznia w 3. Niedzielę po Epifanii podczas nabożeństwa po raz ostatni mogliśmy usłyszeć kazanie dk. Marty Zachraj-Mikołajczyk w roli duszpasterza naszej Parafii. Od 1 lutego decyzją Konsystorza Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP zostaje ona delegowana do pracy w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej Opatrzności Bożej we Wrocławiu, gdzie będzie kontynuowała swoją służbę. Za pracę w naszej Parafii podziękowali jej przedstawiciele Rady Parafialnej (obecnej i poprzedniej), Proboszcz oraz dzieci uczestniczący w szkółkach niedzielnych. Ponadto chór parafialny przygotował dla niej specjalną pieśń życząc błogosławieństwa na nowej drodze życia. W wyrazie wdzięczności za spędzone u nas 4,5 roku dk. Marta zaprosiła wszystkich do domu parafialnego, gdzie przygotowany został dla poczęstunek.