5. niedziela po Wielkanocy – Rogate

Hasło tygodnia„Błogosławiony Bóg, który nie odrzucił modlitwy mojej i nie odmówił mi swej łaski”(Ps 66, 20).

1.)Najbliższe nabożeństwoodbędzie się już w najbliższy czwartek, 10 maja br., a więc w Święto Wniebowstąpienia Pańskiego, o godz. 17.30. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo Słowa Bożego.

2.)Z kolei nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Św. odbędzie się w niedzielę za tydzień o godz. 10.00. Gorąco zapraszam.

3.)Trwa zbiórka środków naBratnią Pomoc im. Gustawa Adolfa. W kancelarii parafialnej wyłożona jest lista, na którą nadal można wpłacać ofiary. Zbiórka kończy się w Święta Zesłania Ducha Świętego, a więc 20 maja br. Za wszelkie złożone datki serdecznie wszystkim ofiarodawcom dziękuję!

4.) We wtorek 8 maja br. o ustalonych porach odbędą się zarówno lekcje religii dla dzieci i młodzieży, jak i kolejna próbachóru parafialnego o godz. 18.15. Chórzystki i chórzystów serdecznie zapraszam.

5.) W środę 9 maja zapraszam do domu parafialnego na wspólnespotkanieKoła Seniorów i Koła Pań. Zebranie rozpocznie się o godz. 16.30.

6.) W piątek 11 maja ogodz. 19.00odbędzie się kolejne spotkanie dla młodzieży licealnej i studenckiej. Zapraszam!

7.) W związku z planowaną na 13 maja loterią fantowąKoło Pań zaprasza osoby chcące pomóc w przygotowaniu imprezyw sobotę 12 maja na godzinę 9.30. Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory przyczynili się do organizacji loterii, przynosząc niezbędne przedmioty!

8.)Polecam aktualny nr„Zwiastuna Ewangelickiego” łącznie z innymiczasopismami i publikacjami, które znajdują się w punkcie z literaturą przywyjściu z kościoła.

9.) Gorąco dziękuję wszystkim Osobom, które postanowiły przekazać 1 % swojego podatku na rzecz pracy diakonijnej świadczonej w naszej Parafii!

 

ks. dr Dariusz Chwastek