4. niedziela po Wielkanocy – Cantate

Hasło tygodnia„Śpiewajcie Panu pieśń nową, bo cuda uczynił” (Ps 98, 1).

 

1.) Najbliższe nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Św. odbędzie się w niedzielę za tydzień – 6 maja br. o godz. 10.00. Serdecznie zapraszam.

2.)Trwazbiórka środków na Bratnią Pomoc im. Gustawa Adolfa. W kancelarii parafialnej wyłożona jest lista, na którą można wpłacać dowolne ofiary. Zbiórka kończy się w Święta Zesłania Ducha Świętego – 20 maja br. Zachęcam do włączenia się w tę akcję. Za złożone datki serdecznie wszystkim ofiarodawcom dziękuję!

3.)W związku z loterią fantowąplanowaną na 13 maja br. Koło Pańdziękuję za dostarczenie przedmiotów, które będą pomocne w organizacji loterii. W imieniu Koła Pań dziękuję za współpracę!

4.) Uwadze Zboru polecam majowy plan nabożeństw i spotkań parafialnych, który jest do pobrania przywyjściu z kościoła. Jest także dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej Parafii.

5.)Ponadto polecam oraz aktualny nr„Zwiastuna Ewangelickiego” łącznie z innymiczasopismami i publikacjami, które znajdują się w punkcie z literaturą przywyjściu z kościoła.

6.) Gorąco dziękuję wszystkim osobom, które postanowiły przekazać 1 % swojego podatku na rzecz pracy diakonijnej świadczonej w naszej Parafii!

ks. dr Dariusz Chwastek