18. Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia: I to bowiem przykazanie mamy od Niego, by ten, kto miłuje Boga, miłował też swojego brata (1 J 4, 21 / BE).

1.) Najbliższe nabożeństwo odbędzie się w niedzielę za tydzień – 18 października – o godz. 10.00. Będzie to nabożeństwo Słowa Bożego. Serdecznie zapraszam.
2.) We wtorek 13 października br. o ustalonych porach odbędą się lekcje religii dla dzieci i młodzieży.
3.) Po lekcjach o godz. 18.30 odbędzie się kolejna próba chóru parafialnego, na którą serdecznie zapraszam chórzystki i chórzystów!
4.) W czwartek 15 października o godz. 17.00 odbędzie się kolejne spotkanie biblijne. Będziemy kontynuować analizę 7-go rozdziału Listu do Rzymian ap. Pawła. Serdecznie zapraszam!
5.) W piątek 16 października o godz. 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie dla młodzieży szkolnej i studenckiej. Zapraszam wszystkich, a więc zarówno osoby, które dotychczas regularnie uczestniczyły w tych spotkaniach, jak również te, które dotąd nie miały okazji uczestniczyć w pracach grupy młodzieżowej.
6.) Uwadze Zboru polecam plan nabożeństw i spotkań w październiku. Jak zwykle, plan jest do pobrania przy wyjściu z kościoła oraz dostępny jest na stronie internetowej Parafii.
7.) Podobnie polecam nowy, jesienny numer biuletynu parafialnego „Nasza Parafia”. Jak zwykle, biuletyn jest do pobrania przy wyjściu z kościoła. Jest także dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej Parafii.
8.) Polecam także aktualny nr „Zwiastuna Ewangelickiego” oraz wszystkie wydawnictwa znajdujące się w punkcie z literaturą (po lewej stronie przy wyjściu z kościoła).
9.) Jak co roku, trwa akcja „Prezent pod choinkę”. Jej ideą jest przygotowanie paczek świątecznych dla dzieci z Białorusi, Ukrainy i Rumunii. Zachęcamy do udziału w tej akcji poprzez przygotowanie i dostarczenie do Parafii przygotowanych paczek lub poprzez wpłaty datków w kancelarii parafialnej albo na konto. Więcej informacji można znaleźć na ulotkach przy wyjściu z kościoła i na stronie www.prezent.cme.org.pl

ks. dr Dariusz Chwastek