Siostry i Bracia w Jezusie Chrystusie,
Szanowni Państwo!

W związku z ogłoszonym przez władze państwowe stanu zagrożenia epidemicznego wywołanego rozprzestrzenianiem się korona-wirusa oraz stosując się do treści zarówno „Listu pasterskiego na czas epidemii”, jak i „Prośby o modlitwę i wzajemną troskę” zwierzchnika naszego Kościoła, ks. Biskupa Jerzego Samca, podjęliśmy wyjątkowe decyzje o zawieszeniu wszelkich zajęć i spotkań, tygodniowych nabożeństw pasyjnych, a także o odwołaniu dwóch kolejnych nabożeństw niedzielnych:
– 15 marca (niedziela Oculi)
– 22 marca (niedziela Laetare)
W wyżej wymienione niedziele w porach prowadzenia nabożeństw będziemy do dyspozycji tych osób, które z różnych powodów przyjdą do kościoła, by porozmawiać, pomodlić się czy przeczytać fragmenty Pisma Świętego.
Plan nabożeństw i spotkań parafialnych zamieszczony zarówno na tablicy ogłoszeń w domu parafialnym, jak i na stronie internetowej naszej Parafii jest nieaktualny z powodów wprowadzonych obostrzeń.
W obliczu trudności związanych z radykalnymi ograniczeniami łączmy się we wspólnej modlitwie o osoby chore, ich rodziny, a także o tych, którzy są podani przymusowej kwarantannie oraz o tych, którzy narażając swoje zdrowie, niosą innym niezbędną pomoc.
W modlitwach pamiętajmy także o pracownikach służby zdrowia oraz o tych, którzy wykonując inne zawody również spotykają się z dużymi grupami ludzi.
W przypadku ważnych spraw jak zwykle jesteśmy dostępni pod numerem telefonu parafialnego (22 849 77 05) oraz adresem mailowym (pulawska@luteranie.pl).
Kancelaria parafialna będzie pełnić dyżur w wyznaczonych godzinach swojej pracy (https://pulawska.luteranie.pl/kontakt/)

O wznowieniu wszelkich naszych aktywności będziemy informować w miarę rozwoju sytuacji.

Korzystając z okazji, polecamy Państwa uwadze transmisje nabożeństw w Internecie oraz nabożeństwa domowe, o czym szczegółowo informuje następująca domena:
Nabożeństwa domowe i transmisje w Internecie

Pozostajemy z życzeniami Bożego pokoju i zdrowia!
Proboszcz wraz z Radą Parafialną

Warszawa, 13 marca 2020 r.