17. Niedziela po Trójcy Świętej

 Hasło tygodniaZwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza. (1 J 5,4)  

1.) Najbliższe nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Świętą odbędzie się za tydzień – 20 października – o godz. 10.00. Gorąco zapraszam!

2.) Spotkanie byłych członków i sympatyków SPME odbędzie się – 14 października 2019 – o godz. 17.30

3.) Lekcje religii dla dzieci i młodzieży w naszym Międzyszkolnym Punkcie Katechetycznym odbywają się we wtorki oraz w niedziele o ustalonych porach. Podobnie we wtorek o godz. 17.15 odbędą się zajęcia dla grupy konfirmacyjnej.

4.)  W najbliższy wtorek – 15 października – o godz. 18.15 rozpocznie się próba chóru parafialnego. Gorąco zapraszam chórzystów i chórzystki. A także zachęcam do dołączenia do chóru te osoby, które chciałyby się włączyć w taką aktywną formę działalności parafialnej! Jest na to bardzo dobry moment!

5.) Spotkanie Warszawskiego Koła Macierzy Ziemi Cieszyńskiej  odbędzie się – 16 października 2019 – o godz. 16.00

6.) W czwartek 17 października w sali parafialnej odbędzie się kolejne spotkanie biblijne. Będziemy analizować I rozdział Listu do Rzymian apostoła Pawła. Serdecznie zapraszam na godz. 17.00!

6.) W piątek 18 października br. o godz. 18.00 w sali parafialnej odbędzie się kolejne spotkanie dla młodzieży. Zapraszam wszystkich, a więc zarówno osoby, które dotychczas regularnie uczestniczyły w tych spotkaniach, jak również te, które dotąd nie miały okazji uczestniczyć w pracach grupy młodzieżowej.

7.) Uwadze Zboru polecam nowy, powakacyjny numer biuletynu parafialnego „Nasza Parafia”, który jest do pobrania przy wyjściu z kościoła. Jest także dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej Parafii!

8.) Podobnie polecam bieżący nr „Zwiastuna Ewangelickiego”.

 

         

Dk. Marta Zachraj-Mikołajczyk