4. niedziela po Wielkanocy – Cantate

Hasło tygodnia„Śpiewajcie Panu pieśń nową, bo cuda uczynił” (Ps 98, 1).

1.) Kolejne nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Świętą odbędzie się w niedzielę za tydzień – 26 maja br. – o godz. 10.00. Serdecznie zapraszam.

2.)We wtorek 21 maja br. o ustalonych porach odbędą się lekcje religii dla dzieci i młodzieży, w tym dla grupy konfirmacyjnej.

3.) Ponadto, również w najbliższy wtorek bezpośrednio po lekcji religii o godz. 18.15 odbędzie się kolejna próba chóru parafialnego.

4.) W środę 22 maja br. w domu parafialnym o godz. 18.00 odbędzie się pierwsze zebranie nowej Rady Parafialnej. Gorąco zapraszam!

5.) W czwartek 23 maja o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie biblijne. Będziemy kontynuować analizę Objawienia św. Jana (rozważamy 21 rozdział Księgi).

6.) W piątek 24 maja o godz. 18.00 w sali parafialnej odbędzie się kolejne spotkanie dla młodzieży szkolnej i studenckiej.

7.) Trwa zbiórka środków na Bratnią Pomoc im. Gustawa Adolfa. W kancelarii parafialnej jest dostępna lista, na którą można wpłacać dowolne ofiary. Zbiórka kończy się w Święta Zesłania Ducha Świętego – 9 czerwca br. Za złożone datki serdecznie wszystkim ofiarodawcom dziękuję!

8.) Dzisiejsza kawiarenka w sali parafialnej ma charakter otwarty. Zapraszam na poczęstunek w imieniu nowej Rady Parafialnej i Koła Pań!

 

ks. dr Dariusz Chwastek