5. niedziela przed Postem

Hasło tygodniaPan ujawni to, co ukryte w ciemności i objawi zamysły serc(1 Kor 4, 5b)

1.) Kolejne nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Świętą odbędzie się w niedzielę za tydzień – 10 lutego br. – o godz. 10.00. Serdecznie zapraszam.

2.) Z kolei najbliższe nabożeństwo w kościele odbędzie się już 4 lutego o godz. 18.00. Będzie to nabożeństwo ekumeniczne Słowa Bożego. Kazanie wygłosi pastor Osazuwa Osawaru. Serdecznie zapraszam.

3.) W związku z trwającymi feriami zimowymi w najbliższym tygodniu nie odbywają się zarówno lekcje religii dla dzieci i młodzieży, spotkania dla młodzieży, jak i próby chóru parafialnego oraz spotkania biblijne.

4.) W środę 6 lutego br. odbędzie się wspólne spotkanie Koła Seniorów i Koła Pań. Zebranie rozpocznie się o godz. 16.30. Jak zwykle ma ono charakter otwarty. Tym razem podczas spotkania ze swoim krótkim programem muzycznym na fortepian wystąpi Emma Pilch. Serdecznie zapraszam.

5.) Ponadto, w najbliższą środę o godz. 18.30 odbędzie się zebranie Rady Parafialnej, na które serdecznie zapraszam członków Rady.

6.) Sprawozdawcze wspólne zebranie Komitetu Parafialnego i Rady Parafialnej odbędzie się w środę 20 lutego o godz. 17.30.

7.) Przy wyjściu z kościoła jest do pobrania plan nabożeństw i spotkań parafialnych na luty. Jest także dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej Parafii. 

8.) Uwadze Zboru polecam kolejny nr „Zwiastuna Ewangelickiego” oraz inne czasopisma i publikacje książkowe, które znajdują się w punkcie z literaturą przy wyjściu z kościoła. 

9.) W imieniu Rady Parafialnej bardzo dziękuję wszystkim osobom, które uregulowały swoje składki kościelne za miniony oraz za bieżący rok!

 

ks. dr Dariusz Chwastek