3. Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia: „Przyszedł bowiem Syn Człowieczy, aby szukać i zbawić to, co zginęło”   (Łk 19, 10).                                                                                                   

1.) Najbliższe nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Św. odbędzie się w niedzielę za tydzień – 24 czerwca br. o godz. 10.00. Serdecznie zapraszam.

2.)Dzisiaj bezpośrednio po nabożeństwie będzie miało miejsce rozdanie świadectw dzieciom i młodzieży, które uczęszczały na zajęcia z nauki religii ewangelickiej.

W ten sposób symbolicznie zakończymy bieżący rok szkolny w naszym Międzyszkolnym Punkcie Katechetycznym. Serdecznie zapraszam.

3.)Wponiedziałek 18 czerwca Parafia Ewangelicko-Augsburska Świętej Trójcy w Warszawie zaprasza osoby chętne – bez ograniczeń wiekowych – które chciałyby wspólnie,towarzysko pośpiewaćznane utwory patriotyczne, ludowe, biesiadne itp. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00 w sali nr 1 przy ul. Kredytowej 4.

4.)Również w najbliższy poniedziałeko godz. 17.30w tym samym miejscu (sala parafialna przy ul. Kredytowej 4) odbędzie się zebranie Warszawskiego OddziałuPolskiego Towarzystwa Ewangelickiego. Gościem spotkania będzie Dyrektor Towarzystwa Biblijnego w Polsce – pani Małgorzata Platajs, która przedstawi prezentację i prelekcję zatytułowaną „Biblia Ekumeniczna w kontekście działalności Towarzystwa Biblijnego w Polsce”.

Spotkania warszawskiego oddziału PTEw mają charakter otwarty. Zapraszam w imieniu organizatorów!

5.)W środę20 czerwcao godz. 17.30 odbędzie sięzebranie Rady Parafialnej, na które serdecznie zapraszam członków Rady.

 

6.) W czwartek 21 czerwca o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie biblijne. Kontynuujemy analizę dwunastego rozdziału Księgi Objawienia św. Jana. Zapraszam!

7.)Tydzień temu po nabożeństwie odbywały się Dzień Dziecka i Święto Parafialne. Gorąco dziękuję wszystkim Osobom, które były zaangażowane w przygotowywania i organizację całego przedsięwzięcia – wolontariuszom, Kołu Pań, Chórowi parafialnemu, a także członkom Parafii Św. Trójcy i Parafii Ewangelicko-Reformowanej w Warszawie!   

 

ks. dr Dariusz Chwastek