2. Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia„Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni,  a Ja wam dam ukojenie” (Mt 11, 28). 

1.)Najbliższe nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Świętą odbędzie się za tydzień– 17 czerwcao godz. 10.00.

Z kolei po nabożeństwie nastąpi symboliczne zakończenie bieżącego roku szkolnego i rozdanie świadectw. Gorąco zapraszam dzieci, młodzież i rodziców!

2.)Dzisiaj bezpośrednio po nabożeństwie odbędzie się Dzień Dziecka i Święto Parafialne! Już teraz serdecznie zapraszam wszystkich do uczestnictwa w tym radosnym przedsięwzięciu, którego program jest bardzo bogaty. Zwłaszcza dla dzieci przewidziano całą masę atrakcji i nagród.

Tą drogą gorąco dziękuję wszystkim Osobom, które były i są zaangażowane w przygotowywania i organizację całego przedsięwzięcia!

3.)Wponiedziałek11 czerwca o godz. 17.30odbędzie się spotkanie członków i sympatykówbyłego Stowarzyszenia Polskiej Młodzieży Ewangelickiej (SPME). Zapraszam w imieniu organizatorów.

4.) We wtorek12 czerwca br. o ustalonych porach odbędą sięlekcje religii dla dzieci i młodzieży. Będą to już ostatnie lekcje w bieżącym roku szkolnym w naszym Międzyszkolnym Punkcie Katechetycznym!

5.)W czwartek 14 czerwcaogodz. 17.00 odbędzie się kolejne spotkanie biblijne. Kontynuujemy analizę Objawienia św. Jana (rozważamy dwunasty rozdział Księgi). Serdecznie zapraszam.

6.)W piątek 15 czerwca ogodz. 19.00odbędzie się spotkanie dla młodzieży licealnej i studenckiej. Zapraszam!

 

ks. dr Dariusz Chwastek