2. Niedziela po Narodzeniu Pańskim

 Hasło miesiącaWielu mówi:  Kto nam pokaże dobro?  O PANIE, ukaż nam światło Twojego oblicza! (Ps 4, 7 / BE)

1.) Najbliższe nabożeństwo odbędzie się w Święto Epifanii, a więc w środę 6 stycznia br., o godz. 10.00. Będzie to nabożeństwo Słowa Bożego. Serdecznie zapraszam!

2.) Zapraszam również na nabożeństwo Słowa Bożego w kolejną niedzielę – 10 stycznia – o godz. 10.00.

3.) Z kolei w punkcie z literaturą nadal są do nabycia „Kalendarze Ewangelickie” w postaci książkowej na 2021 rok oraz przewodnik po czytaniach biblijnych „Z Biblią na co dzień” na cały bieżący rok.

4.) Chciałabym również zachęcić do prenumeraty „Zwiastuna Ewangelickiego“ w 2021 roku. Osoby chętne mogą zgłosić się kancelartii parafialnej lub bezpośrednio w punkcie z literaturą i uiścić opłatę.

5.) Przeżywamy obecnie pierwsze niedzielne nabożeństwo w 2021 roku. Mamy więc za sobą kolejny etap wspólnej drogi.

Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim Osobom, które są zaangażowane w funkcjonowanie naszej Parafii! Dziękuję gorąco za te wszystkie inicjatywy, którym poświęciliście swój czas i siły! Bardzo gorąco dziękuję za każde dobre słowo, za wszystkie modlitwy oraz za każdy gest dobrej woli!

Chciałbym podziękować również za wszelkie ofiary pieniężne złożone na rzecz naszej Parafii, w tym za opłacone składki kościelne, za darowizny na cele kultu religijnego. Bardzo dziękuję także za wszystkie ofiary, jakie składamy przy wyjściu z kościoła po nabożeństwie. Za wszelką ofiarność przyjmijcie, drodzy, serdeczne Bóg zapłać!  

 ks. dr Dariusz Chwastek