Jesteś ciekawy/ciekawa kim jesteśmy? Chciałbyś dowiedzieć się o nas czegoś więcej, ale nie miałeś/miałaś odwagi, żeby kogoś na ten temat zapytać? Myślisz o konwersji? Dotychczas bałeś/bałaś się zagadać? Chciałbyś/chciałabyś porozmawiać z ewangelickim Księdzem? Weź udział w spotkaniu z cyklu “Kim jesteśmy?”!

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu “Kim jesteśmy?”. To spotkanie dla osób, które chcą dowiedzieć się czegoś o Kościele Ewangelicko-Augsburskim w Polsce, ewangelikach i naszej Parafii.

Podczas najbliższego spotkania omówimy temat “Katolickość po ewangelicku, czyli o powszechności Kościoła w perspektywie luterańskiej”. Podejmiemy kwestie związane z pytaniami: gdzie jest Kościół? Co znaczą słowa: “wierzę w jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół” w obliczu wielości konfesyjnych Kościołów? Jaka jest różnica między Kościołem widzialnym a niewidzialnym? itp.

Spotkanie w formie online rozpocznie się 18 stycznia 2021 roku o godzinie 18:00 na platformie ZOOM i będzie miało charakter otwarty. Poprowadzi je ks. dr Dariusz Chwastek, Proboszcz Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie

Link do spotkania: https://zoom.us/j/99859197179?pwd=WmZlVUZScmQ0NVFQdkdpeTBzV3lBUT09
Meeting ID: 998 5919 7179
Passcode: 728690

Kim jesteśmy_ (6)