3. Niedziela przed końcem Roku Kościelnego

Hasło tygodniaBłogosławieni, którzy krzewią pokój, bo oni będą nazwani synami Boga (Mt 5, 9).

1.) Najbliższe nabożeństwo w kościele odbędzie się w niedzielę za tydzień – 15 listopada o godz. 10.00. Serdecznie zapraszam!

2.) W związku z obostrzeniami wprowadzonymi przez władze państwowe z powodu trwającej epidemii koronawirusa, w domu parafialnych w najbliższych tygodniach nie będą miały miejsce żadne zajęcia! Rada Parafialna kierując się troską o zdrowie wszystkich członkiń i członków oraz sympatyków naszej Parafii, zawiesiła do odwołania wszelkie spotkania i zajęcia!

Czynna będzie jednak kancelaria parafialna!

3.) Wszystkie lekcje religii dla dzieci od 1 do 8 klasy szkoły podstawowej, które odbywają się we wtorki i niedziele wraz z grupą konfirmacyjną, do której należy młodzież uczęszczająca do szkół podstawowych i ponadpodstawowych, odbywają się w trybie pracy zdalnej!

4.) W najbliższy czwartek, 12 listopada, o godz. 17.00 w trybie zdalnym odbędzie się spotkanie biblijne. Na stronie internetowej naszej Parafii znajdzie się stosowne ogłoszenie wraz z linkiem, który umożliwi połączenie za pośrednictwem platformy ZOOM.

Będziemy kontynuować analizę 7-go rozdziału Listu do Rzymian ap. Pawła. Serdecznie zapraszam!

5.) W piątek 13 listopada o godz. 18.00 trybie zdalnym odbędzie się także kolejne spotkanie dla młodzieży szkolnej i studenckiej.

6.) Wraz z dzisiejszą niedzielą kończymy akcję charytatywną „Prezent pod choinkę”, którą prowadziliśmy z myślą o dzieciach na Ukrainie, Białorusi i w Rumunii.

Wszystkim Osobom, które włączyły się do akcji i przygotowały paczki lub dokonały wpłaty na ten cel – składam serdeczne „Bóg zapłać”!

7.) Przy wyjściu z kościoła jest do pobrania plan nabożeństw i spotkań parafialnych na listopad. Jest on także dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej Parafii. 

 

ks. dr Dariusz Chwastek