Przedostatnia Niedziela Roku Kościelnego

 Hasło tygodniaMy wszyscy musimy stanąć przed sądem Chrystusowym(2 Kor 5, 10a).

1.) Najbliższe nabożeństwo Słowa Bożego odbędzie się w niedzielę za tydzień – 22 listopada – o godz. 10.00. Wypada wtedy ostatnia niedziela w roku kościelnym, a więc tzw. Niedziela Wieczności. Serdecznie zapraszam!

2.) W związku z obostrzeniami obowiązującymi w całym kraju z powodu trwającej epidemii koronawirusa w domu parafialnych w najbliższych tygodniach nie odbywają się żadne zajęcia stacjonarne!

Rada Parafialna kierując się troską o zdrowie wszystkich członkiń i członków oraz sympatyków naszej Parafii, zawiesiła wszelkie spotkania i zajęcia.

Czynna jest jednak kancelaria parafialna!

3.) Wszystkie lekcje religii dla dzieci od 1 do 8 klasy szkoły podstawowej, które odbywają się we wtorki i niedziele wraz z grupą konfirmacyjną odbywają się w trybie pracy zdalnej za pośrednictwem platformy ZOOM!

4.) W środę 18 listopada o godz. 17.30 odbędzie się posiedzenie Rady Parafialnej. Zebranie odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM.

5.) W czwartek 19 listopada o godz. 17.00 w trybie zdalnym odbędzie się także kolejne spotkanie biblijne! Na stronie internetowej naszej Parafii znajdzie się stosowne ogłoszenie wraz z linkiem, który umożliwi połączenie za pośrednictwem platformy ZOOM.

Tym razem będziemy analizować 8. rozdział Listu do Rzymian ap. Pawła. Serdecznie zapraszam!

6.) W piątek 20 listopada o godz. 19.00 również w trybie zdalnym odbędzie się kolejne spotkanie dla młodzieży szkolnej i studenckiej, na które gorąco zapraszam młodzież!

7.) Tydzień temu zakończyliśmy akcję charytatywną „Prezent pod choinkę”, którą prowadziliśmy z myślą o dzieciach na Ukrainie, Białorusi i w Rumunii.

Wszystkim Osobom, które włączyły się w akcję i przygotowały paczki lub dokonały wpłaty na ten cel, a także młodzieży, która była zaangażowana w pakowanie prezentów składam serdeczne „Bóg zapłać”!

Wspólnymi siłami udało nam się zebrać i przygotować aż 35 paczek! Biorąc pod uwagę trwającą epidemię, jest to bardzo dobry wynik, który nie różni się znacząco od minionych lat.  

 

ks. dr Dariusz Chwastek