Siostry i Bracia w Jezusie Chrystusie,

Szanowni Państwo!

Z uwagi na poluzowanie rozporządzeń rządowych i zaleceń zwierzchnictwa naszego Kościoła na temat postępowania w czasie epidemii, niektóre parafie Diecezji Warszawskiej zaczynają powoli otwierać swoje kościoły na niedzielne nabożeństwa.

 Jednak kierując się troską o zdrowie naszych Parafian i Sympatyków, podjęliśmy decyzję o dalszym nieotwieraniu kościoła w czasie trwania epidemii!

Podobnie nadal zawieszone pozostają wszelkie zajęcia i spotkania w domu parafialnym.

Serdecznie zapraszamy na kolejne nagrane nabożeństwo, które zostanie wyemitowane w niedzielę 3 maja o godz. 10-tej na kanale parafialnym na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC_rpYavGDVYiEM96o2Cc_dQ

W obliczu trwających nadal ograniczeń łączymy się we wspólnej modlitwie o osoby chore, ich rodziny, a także o tych, którzy są poddani przymusowej kwarantannie oraz o tych, którzy narażając swoje zdrowie, niosą innym niezbędną pomoc.

W modlitwach pamiętamy także o pracownikach służby zdrowia oraz o tych, którzy wykonując inne zawody również spotykają się z dużymi grupami ludzi.

W przypadku ważnych spraw jak zwykle jesteśmy dostępni pod numerem telefonu parafialnego (22 849 77 05) oraz adresem mailowym (pulawska@luteranie.pl). Kancelaria parafialna pełni dyżur telefoniczny w wyznaczonych godzinach swojej pracy (https://pulawska.luteranie.pl/kontakt/)

O wznowieniu wszelkich naszych aktywności będziemy informować w miarę rozwoju sytuacji.

Korzystając z okazji, polecamy Państwa uwadze transmisje nabożeństw radiowych oraz w Internecie, o czym szczegółowo informuje następująca domena:
https://www.luteranie.pl/nowosci/transmisje_i_nagrania_nabozenstw_3_maja,6693.html

Pozostajemy z życzeniami Bożego pokoju i zdrowia!

Proboszcz wraz z Radą Parafialną

 

Warszawa, 1 maja 2020 r.