2. Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Hasło niedzieli: „Ujrzeliśmy chwałę jego, chwałę, jaką ma jedyny Syn od Ojca, pełne łaski i prawdy”. (J 1,14b)

  1. Nabożeństwo 6 stycznia w Święto Epifanii o godz. 18.00. Będzie to nabożeństwo Słowa Bożego podczas którego wystąpi Chór Modo Maiorum.
  2. Najbliższe nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Świętą odbędzie się za tydzień- 12 stycznia- o godz. 10.00. Gorąco zapraszam!
  3. Lekcje religii dla dzieci i młodzieży w naszym Międzyszkolnym Punkcie Katechetycznym odbędą się we wtorek- 7 stycznia oraz w niedziele- 12 stycznia o ustalonych porach. Podobnie we wtorek- 7 stycznia o godz. 17.15 odbędą się zajęcia dla grupy konfirmacyjnej.
  4. W najbliższy wtorek – 7 stycznia – o godz. 18.15 rozpocznie się próba chóru parafialnego. Gorąco zapraszam chórzystów i chórzystki. A także zachęcam do dołączenia do chóru te osoby, które chciałyby się włączyć w taką aktywną formę działalności parafialnej! Jest na to bardzo dobry moment!
  5. W środę – 8 stycznia- o godz. 16.30 rozpocznie się wspólne spotkanie  Koła Seniorów i Koła Pań. Wszystkich parafian gorąco zachęcam do wzięcia udziału w spotkaniu!
  6. W czwartek- 9 stycznie- o godz. 17.00 odbędzie się posiedzenie Rady Parafialnej.
  7. W czwarte- 9 stycznia- w sali parafialnej odbędzie się kolejne spotkanie biblijne. Będziemy analizować I rozdział Listu do Rzymian apostoła Pawła. Serdecznie zapraszam na godz. 17.00!
  8. Od najbliższego piątki- 10 stycznia- rusza młodzieżowy projekt Światowej Federacji Luterańskiej „Razem w Pokoju”. W ramach spotkań młodzieżowych młodzież oraz studenci wezmą udział w tym projekcie. Pierwsze spotkanie będzie mieć miejsce na ul. Kredytowej 4 w Sali Parafii Świętej Trójcy w Warszawie o godz. 17.00. Do wzięcia udziału w tym projekcie całą młodzież gorąco zachęcam.
  9. 11 stycznia o godz. 11.00 rozpocznie się w naszej parafii diecezjalny etap konkursu Sola Scriptura. Wszystkim dzieciom, które dostały się do etapu diecezjalnego serdecznie gratuluję! I oczekuję waszej obecności podczas etapu diecezjalnego.
  10. Wspólne posiedzenie Komitetu Parafialnego oraz Rady Parafialnej odbędzie się 20 stycznia- poniedziałek- o godz. 17.30. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich członków Komitety Parafialnego i Rady Parafialnej.