1. Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Hasło dnia: A Słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas, i ujrzeliśmy chwałę jego, chwałę, jaką ma jedyny Syn od Ojca, pełne łaski i prawdy.” ( J 1,14)

1.) W ostatni dzień bieżącego roku – 31 grudnia – zapraszam na nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Świętą o godz. 17.00!

2.) Z kolei noworoczne nabożeństwo Słowa Bożego odbędzie się o godz. 16.00. Gorąco zapraszam!

3.) Uwadze Zboru polecam grudniowy nr biuletynu parafialnego „Nasza Parafia”. Biuletyn jest do pobrania przy wyjściu z kościoła. Jest także dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej Parafii!

4.) W punkcie z literaturą – przy wyjściu z kościoła – do nabycia są „Kalendarze Ewangelickie” w postaci książkowej oraz książkę „ Z Biblią na co dzień” na rok 2020.

6.) Chciałabym również zachęcić do prenumeraty „Zwiastuna Ewangelickiego“ w roku 2019. Osoby chętne mogą zgłosić się w kancelarii parafialnej lub bezpośrednio w punkcie z literaturą i uiścić opłatę.

7.)  W dniach od 16-26 sierpnia w Jantarze w woj. pomorskim w ośrodku „Przystań przy lesie” odbywać się będzie obóz wypoczynkowo-rekreacyjny dla młodzieży konfirmacyjnej i konfirmacyjnej. Koszt obozu to 1250 zł (nocleg, wyżywienie, atrakcje). Liczba miejsc ograniczona. Osoby chętne mogą zapisywać swoje dzieci w kancelarii parafialnej wraz z wpisowym w wysokości 500 zł do 31 marca 2020 r. Więcej informacji u p. Grzegorza Frydy.