19. Niedziela po Trójcy Świętej

 Hasło tygodnia„Uzdrów mnie, Panie, a będę uzdrowiony, wybaw mnie, a będę wybawiony”. (Jr 17,14)

  1. Najbliższe nabożeństwo odbędzie się w najbliższy czwartek – 31 października – o godz. 17.30. Będzie to uroczyste nabożeństwo Słowa Bożego z okazji Święta Reformacji. Serdecznie zapraszam!
  2. Z kolei następne nabożeństwo spowiednio-komunijne odbędzie się w niedzielę za tydzień – 3 listopada o godz. 10.00.
  3. Gorąco zapraszam na nabożeństwo ekumeniczne 4 listopada – o godz. 18.00. do Kościoła Ewangelicko-Reformowanego. Kazanie wygłosi prof. teol. Michał
  4. Kolejne zebranie Rady Parafialnej odbędzie się w poniedziałek 28 października – godz. 17.30
  5. We wtorek 29 października br.o ustalonych porach odbędą się lekcje religii dla dzieci i młodzieży.
  6. Po lekcjach o godz. 18.15 odbędzie się kolejna próbachóru parafialnego, na którą serdecznie zapraszam chórzystki i chórzystów!
  7. Trwa 19-ta już edycjaakcji pt. „Prezent pod choinkę”. Jej celem jest przygotowanie przez dzieci, młodzież i osoby dorosłe prezentów dla dzieci zagrożonych ubóstwem w Rumunii, Ukrainie i Białorusi, pochodzących z różnych środowisk i Kościołów.

         Dotrą do nich lokalne organizacje społeczne i parafie, współpracujące z     Centrum Misji i Ewangelizacji.

         Jeżeli jednak ktoś spośród nas nie czuje się na siłach, by samodzielnie      przygotować paczkę, a chciałby się jakoś przyczynić do powodzenia       akcji, w kancelarii parafialnej można składać dowolne datki na ten          właśnie cel. Dzięki tym środkom nasza młodzież zakupi odpowiednie         rzeczy i przygotuje paczki.