6. Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodniaTak mówi Pan, który cię stworzył, (…) i który cię ukształtował, (…): Nie bój się, bo cię wykupiłem, nazwałem cię twoim imieniem – moim jesteś(Iz 43, 1).


1.)
Najbliższe nabożeństwoze Spowiedzią i Komunią Świętą odbędzie się za tydzień– 15 lipca o godz. 10.00. Serdecznie zapraszam.

2.) W związku z wakacjami oraz okresem urlopowym w najbliższym tygodniu, a także w lipcu i sierpniu nie odbywają się lekcje religii dla dzieci i młodzieży, próby chóru parafialnego oraz spotkania biblijne. Wszystkim gorąco dziękuję za intensywną pracę w pierwszym półroczu br., a także życzę dobrego odpoczynku!

3.) W poniedziałek 9 lipca o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie członków i sympatyków byłego Stowarzyszenia Polskiej Młodzieży Ewangelickiej (SPME). Zapraszam w imieniu organizatorów.

4.) Uwadze Zboru polecam wakacyjny numer biuletynu parafialnego „Nasza Parafia”. Biuletyn jest do pobrania przy wyjściu z kościoła lub w domu parafialnym, a także jest dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej Parafii.

Polecam także bieżący numer „Zwiastuna Ewangelickiego”.

 

ks. dr Dariusz Chwastek