8. Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodniaPostępujcie jako dzieci światłości, bo owocem światłości jest wszelka dobroć i sprawiedliwość, i prawda (Ef 5, 8-9).                                                                                                                

1.)Najbliższe nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Świętą odbędzie się w niedzielę za tydzień – 29 lipca o godz. 10.00. Serdecznie zapraszam.

2.) W związku z wakacjami oraz okresem urlopowym w lipcu i sierpniu nie odbywają się lekcje religii dla dzieci i młodzieży, próby chóru parafialnego oraz spotkania biblijne.

Wszystkim gorąco dziękuję za intensywną pracę w pierwszym półroczu br., a także życzę dobrego odpoczynku!

3.) Uwadze Zboru polecam wakacyjny numer biuletynu parafialnego „Nasza Parafia”. Biuletyn jest do pobrania przy wyjściu z kościoła lub w domu parafialnym, a także jest dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej Parafii.

Polecam także bieżący numer „Zwiastuna Ewangelickiego” oraz inne publikacje dostępne w punkcie z literaturą, który znajduje się w pomieszczeniu po lewej stronie tuż przed wyjściem z kościoła. Mamy czas wakacji i urlopów, więc jest okazja, by sięgnąć po publikacje, na których lekturę w ciągu roku być może nie zawsze mamy odpowiednią ilość czasu.

 

ks. dr Dariusz Chwastek