1. Niedziela po Trójcy Świętej

 Hasło tygodnia„Kto was słucha, mnie słucha, a kto wami gardzi, mną gardzi” (Łk 10, 16).

1.) Najbliższe nabożeństwo zostanie odprawione w poniedziałek 4 czerwca o godz. 18.00. Będzie to nabożeństwo ekumeniczne Słowa Bożego. Kazanie wygłosi ks. Michał Koktysz z Kościoła Ewangelicko-Reformowanego. Gorąco zapraszam.

2.) Z kolei najbliższe nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Świętą odbędzie się w niedzielę za tydzień – 10czerwca o godz. 10.00. Będzie to nabożeństwo rodzinne. Zaplanowany jest m.in. udział dzieci oraz chóru parafialnego! Serdecznie zapraszam.

3.)We wtorek 5 czerwca br. o ustalonych porach odbędą się zarówno lekcje religii dla dzieci i młodzieży, jak i kolejna próbachóru parafialnego o godz. 18.15. Chórzystki i chórzystów serdecznie zapraszam.

4.)W środę6 czerwca br. o godz. 16.30 odbędzie się wspólne spotkanie przedstawicielek czterech warszawskich Parafii ewangelickich.

5.)W czwartek 7 czerwcaogodz. 17.00 odbędzie się kolejnespotkanie biblijne. Kontynuujemy analizę Objawienia św. Jana (rozważamy dwunasty rozdział Księgi).Serdecznie zapraszam.

6.)W piątek 8 czerwca ogodz. 19.00odbędzie się kolejne spotkanie dla młodzieży licealnej i studenckiej. Zapraszam!

7.) W niedzielę za tydzień – 10 czerwca – bezpośrednio po nabożeństwie odbędzie się Święto Parafialne połączone z Dniem Dziecka dla dzieci z wszystkich warszawskich Parafii ewangelickich.

W związku z tą inicjatywą w imieniu Rady Parafialnej zapraszam do współpracy i proszę o zgłaszanie się osób chętnych do pomocy w następujących zakresach:

– pieczenia ciast do kawiarenki parafialnej,

– organizowania Dnia Dziecka.

Osoby chętne do pomocy proszone są o zgłoszenie swojego udziału w kancelarii parafialnej po nabożeństwie lub  telefonicznie w ciągu tygodnia.

Ponadto, poszukujemy osób, które dysponują tzw. gadżetami na mini-nagrody dla dzieci za udział w konkursach. Mamy na uwadze na przykład reklamowe długopisy, breloczkami itp.

Spotkanie organizacyjne i prace przygotowawcze odbędą się  dzień wcześniej, tj. w sobotę 9 czerwca 2018 r. od godziny 9.00 rano w Parafii. Osoby chętne serdecznie zapraszamy.

Z kolei 10 czerwca mile widziane będzie parkowanie samochodów POZA TERENEM PARAFII. Teren utwardzony będzie zamknięty, i parkowanie będzie możliwe na asfalcie za bramą, tak jak w latach ubiegłych. Osoby odpowiedzialne za parkowanie będą kierować ruchem samochodowym przed i po nabożeństwie.

8.)Uwadze Zboru polecam plan nabożeństw i spotkań parafialnych na czerwiec, atakżebieżący numer biuletynu parafialnego – „Nasza Parafia”.

Wszystko to jest do dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej Parafii.

9.) Kawiarenka parafialna, która jest organizowana przez Koło Pań po każdym niedzielnym nabożeństwie, w drodze wyjątku jest dzisiaj nieczynna! Za te organizacyjne niedogodności przepraszamy. 

 

ks. dr Dariusz Chwastek