4. Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia„Jedni drugich brzemiona noście, a tak wypełnicie zakon Chrystusowy”   (Ga 6, 2).

1.)Najbliższe nabożeństwoze Spowiedzią i Komunią Świętą odbędzie się za tydzień– 1 lipca o godz. 10.00. Serdecznie zapraszam.

2.) W związku ze zbliżającymi się wakacjami oraz okresem urlopowym w najbliższym tygodniu, a także w lipcu i sierpniu nie będą się odbywać lekcje religii dla dzieci i młodzieży, próby chóru parafialnego oraz spotkania biblijne. Wszystkim gorąco dziękuję za intensywną pracę w pierwszym półroczu br., a także życzę zasłużonego odpoczynku!

3.) W czwartek 28 czerwca 2016 r. w domu parafialnym o godz. 17.00 odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie dla osób zainteresowanych ewangelicyzmem. Tematyka spotkania będzie dotyczyć konwersji.Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych, a w szczególności osoby, które mają już za sobą takie doświadczenie!

4.) Uwadze Zboru polecam wakacyjny numer biuletynu parafialnego „Nasza Parafia”. Bardzo dziękuję wszystkim autorom za przygotowanie swoich tekstów!

Biuletyn jest do pobrania przy wyjściu z kościoła lub w domu parafialnym, a także jest dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej Parafii.

 

ks. dr Dariusz Chwastek