1. Niedziela po Wielkanocy – Quasimodogeniti

Hasło tygodnia„Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, który według wielkiego miłosierdzia swego odrodził nas ku nadziei żywej przez zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa” (1 P 1, 3).

1.) Najbliższe nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Św. odbędzie się w niedzielę za tydzień – 5 maja – o godz. 10.00. Serdecznie zapraszam!

2.)W najbliższy wtorek 30 kwietnia br. o ustalonych porach odbędą się lekcje religii dla dzieci i młodzieży, w tym dla grupy konfirmacyjnej.

3.) Ponadto, również w najbliższy wtorek bezpośrednio po lekcji religii o godz. 18.15 odbędzie się kolejna próba chóru parafialnego. Gorąco zapraszam.

4.) Gorąco dziękuję wszystkim Osobom, które postanowiły przekazać 1 % swojego podatku na rzecz pracy diakonijnej świadczonej w naszej Parafii!

5.)Trwa zbiórka środków na Bratnią Pomoc im. Gustawa Adolfa. W kancelarii parafialnej wyłożona jest lista, na którą można wpłacać dowolne ofiary. Zbiórka kończy się w Święta Zesłania Ducha Świętego – 9 czerwca br. Zachęcam do włączenia się w tę akcję. Za złożone datki serdecznie wszystkim ofiarodawcom dziękuję!

         6.) Polecam również bieżący nr „Zwiastuna Ewangelickiego” oraz inne czasopisma i publikacje książkowe, które znajdują się w punkcie z literaturą przy wyjściu z kościoła.                                                        

 

ks. dr Dariusz Chwastek