14. Niedziela po Trójcy Świętej

Hasło tygodnia„Błogosław, duszo moja, Panu i nie zapominaj wszystkich dobrodziejstw jego!” (Ps 103, 2).

1.)Najbliższe nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Świętą odbędzie się w niedzielę za tydzień – 9 września – o godz. 10.00. Nabożeństwo będzie mieć charakter rodzinny. Serdecznie zapraszam!    

2.) W związku z nowym rokiem szkolnym w niedzielę za tydzień – 9 września – bezpośrednio po nabożeństwie w kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne z rodzicami. Będziemy chcieli wspólnie zaplanować lekcje religii dla dzieci i młodzieży, którzy w nowym roku szkolnym będę uczęszczać do Międzyszkolnego Punktu Katechetycznego działającego przy naszej Parafii.

3.) Wponiedziałek3 września o godz. 18.00w kościele ewangelicko-reformowanym przy Al. Solidarności 76 odbędzie się nabożeństwo ekumeniczne. Odbywa się ono w ramach comiesięcznych nabożeństw ekumenicznych organizowanych przez warszawskie Parafie ewangelickie.Zapraszam w imieniu gospodarzy.

4.)W środę5 września br. wdomu parafialnym o godz. 16.30 odbędzie się wspólnespotkanieKoła Seniorów i Koła Pań. Spotkanie ma charakter otwarty – zapraszam wszystkie zainteresowane osoby!

5.) Uwadze Zboru polecam plan nabożeństw i spotkań we wrześniu. Jak zwykle, plan jest do pobrania przy wyjściu z kościoła oraz w domu parafialnym, a także dostępny jest na stronie internetowej Parafii.

 

ks. dr Dariusz Chwastek