6. Niedziela po Trójcy Świętej

 Hasło tygodnia„Tak mówi Pan, który cię stworzył, Jakubie, i który cię ukształtował Izraelu: Nie bój się, bo cię wykupiłem, nazwałem cię twoim imieniem – moim jesteś” (Iz 43,1).

1.) Najbliższe nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Świętą odbędzie się za tydzień – 30 lipca o godz. 10.00. Serdecznie zapraszam.

2.) Uwadze Zboru polecam wakacyjny numer biuletynu parafialnego „Nasza Parafia”! Biuletyn jest do pobrania przy wyjściu z kościoła. Jest także dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej Parafii.

3.) Trwają prace budowlane przy wjedzie na teren naszej Parafii. Ważną częścią składową projektu jest instalacja tzw. „Bramy Jubileuszowej”, która nawiązuje do jubileuszu 500-lecia Reformacji. W związku z tym rozprowadzamy pamiątkowe cegiełki – szklane i drukowane – oraz zakładki do książek z prośbą o wsparcie tej inicjatywy. Proponowane nominały cegiełek to 20, 50 i 100 złotych. Jednak dla osób chcących wesprzeć nas większą sumą jest do dyspozycji specjalna „złota” edycja.

Cegiełki dostępne są w kancelarii parafialnej. Można również dokonywać wpłat na konto Parafii (51 1020 1068 0000 1802 0000 0315). W tytule wpłaty prosimy wpisać słowo „BRAMA”.

Tą drogą po raz kolejny bardzo dziękuję tym osobom – Parafianom i Sympatykom naszej Parafii – które zainteresowały się naszym projektem i postanowiły go wesprzeć finansowo!

 

ks. dr Dariusz Chwastek