Święta Zmartwychwstania Pańskiego

Hasło tygodnia„Byłem umarły, lecz oto żyję na wieki wieków i mam klucze śmierci i piekła” (Obj 1, 18).

1.) Serdecznie zapraszam na nabożeństwo w Poniedziałek Wielkanocny 17 kwietnia br. o godz. 10.00. Będzie to nabożeństwo Słowa Bożego.

2.) Z kolei najbliższe nabożeństwo ze Spowiedzią i Komunią Św. odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia o godz. 10.00. Gorąco zapraszam.

3.) We wtorek 18 kwietnia br. nie odbędą się jeszcze lekcje religii dla dzieci i młodzieży ani próba chóru parafialnego! Najbliższe terminy lekcji religii wypadają w niedzielę za tydzień – 23 kwietnia!

4.) W piątek 21 kwietnia o godz. 18.00 w sali parafialnej odbędzie się spotkanie dla młodzieży licealnej i studenckiej.

5.) Na sobotę 22 kwietnia Rada Parafialna zaplanowała „wiosenne porządki” w budynku kościoła i na terenie parafialnym. Osoby chętne do współpracy serdecznie zapraszam od godz. 9.30. Mam nadzieję, że dobra pogoda nam dopisze.

6.) W niedzielę 23 kwietnia o godz. 11.30, a więc tuż po zakończeniu nabożeństwa w kościele odbędzie się wernisaż wystawy ukazującej sylwetkę i prace M. J. Juresa – żydowskiego fotografa przedwojennej społeczności ewangelickiej Nowego Dworu i okolic. Pomysłodawczynią wystawy i jej głównym organizatorem jest Pani Maria Kaucz.

7.) Polecam kwietniowy numer informatora parafialnego „Nasza Parafia” oraz świąteczne wydanie „Zwiastuna Ewangelickiego”.

 

ks. dr Dariusz Chwastek